Lietuvos aklųjų ir silpnaregių medikų draugija (toliau – LASMEDA) yra asociacija vienijanti akluosius ir silpnaregius masažuotojus, baigusius formaliojo ugdymo programą ir kitus šią negalią turinčius medicininių profesijų specialistus.

Musu tikslai:
Padėti žmonėms su regėjimo negalia įgyti norimą medicininį išsilavinimą ir toliau kelti jo kvalifikaciją.
Rūpintis masažuotojų integracija į darbo rinką.
Atstovauti savo narių interesus, pasitelkiant visas tam būtinas priemones.
Supažindinti visuomenę su regėjimo negalią turinčiais medikais, siekti jos pripažinimo ir įvertinimo.
Įtraukti neregius medikus į bendruomeninę veiklą, rūpintis jų užimtumu.
Ieškoti rėmėjų, kurie padėtu įgyvendinti “LASMEDA” tikslus.

  Visame pasaulyje aklųjų ir silpnaregių tarpe pati populiariausia yra masažuotojo specialybė. Žmonės, netekę vieno iš svarbiausių jutimų – regos, turi labiau išlavintus kitus pojučius, tarp kurių yra lytėjimas. Jautrių pirštų pagalba neregiai masažuotojai gali ne tik aptikti odos, raumenų, jungiamojo audinio pakitimus bet ir greičiau padėti savo pacientams atgauti jėgas sveikatą ir grožį.

  Mūsų nariai nesitenkina studijų metu įgytomis žiniomis, kasmet tobulinasi “LASMEDA” organizuojamuose kursuose, kuriuos dėsto aukščiausios kvalifikacijos specialistai iš Lietuvos ir užsienio.

  Darbdavius galime patikinti, kad priėme mūsų rekomenduotus masažuotojus, tikrai neturėsite papildomų rūpesčių, o įgysite puikius savo srities specialistus, kurie taps jūsų įstaigos traukos centru.